Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Zarząd

mgr Bogusława Radgowska-Wawreczko
Prezes Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego im. Karola Adamieckiego w Katowicach, Wydziału Finansów i Ubezpieczeń, kierunku Finanse i Rachunkowość.
Praca magisterska „Zarządzanie nieruchomościami biurowo-usługowymi na przykładzie nieruchomości Altus w Katowicach” - napisana pod kierunkiem prof. zw. dr hab. Krzysztofa Marcinka.

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie, Wydziału Nowej Ekonomii, kierunku Inwestycje i Nieruchomości.
Praca licencjacka „Analiza rynku mieszkaniowego w Bytomiu”, napisana pod kierunkiem dr Adama Polko.

Posiada licencję państwową w zakresie zarządzania nieruchomościami Nr 22 952, wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Dysponuje bogatym doświadczeniem w zarządzaniu projektami finansowanymi przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Współautorka analiz i raportów społecznych, kulturalnych oraz biznesowych.

Jest Ambasadorem Obrotu Bezgotówkowego Narodowego Banku Polskiego oraz Trenerem Kompetencji Cyfrowych w ramach projektu „Polska Cyfrowa Równych Szans”.

 

 

Arkadiusz Wawreczko
Wiceprezes Zarządu

Trener, moderator warsztatów, koordynator projektów społecznych.

Przez ostatnich sześć lat związany z projektami europejskimi w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz projektami dofinansowanymi przez Narodowy Bank Polski.

Tylko w ramach projektów europejskich przeprowadził 480 godzin szkoleń skierowanych do młodzieży oraz ponad 300 godzin szkoleń z osobami z pokolenia 50+.

Współautor pięciu wersji podręczników i zeszytów ćwiczeń pn. Podręcznik - Scenariusz prowadzenia firmy symulacyjnej.

Jest Ambasadorem Obrotu Bezgotówkowego Narodowego Banku Polskiego oraz Trenerem Kompetencji Cyfrowych w ramach projektu „Polska Cyfrowa Równych Szans”.

Kontakt

Instytut Przedsiębiorczości
ul. Powstańców 70/3
41-500 Chorzów

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook: www.facebook.pl/instytutprzedsiebiorczosci
tel. +48 698 940 780, +48 608 065 673

Nr konta: 65 2030 0045 1110 0000 0272 1240
BANK BGŻ PNB Paribas S.A.

NIP: 6272735687
REGON: 243304855   

KRS: 0000467519