Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Podziękowania dla IP

Po podziękowaniach m.in. z Biblioteki Narodowej w Warszawie, Biblioteki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie, czy Młodzieżowego Centrum Kariery w Węgierskiej Górce z siedzibą w Cięcinie otrzymaliśmy dzisiaj również podziękowanie od Pani Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie, za które serdecznie dziękujemy!

Podziękowania, o których mowa dotyczą przekazania przez Instytut Przedsiębiorczości łącznie blisko 1000 bezpłatnych egzemplarzy publikacji pn. "Postaw na swoją przyszłość!" wielu różnym podmiotom w woj. śląskim. Sama publikacja jest efektem naszego ostatniego projektu realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.