Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Zajęcia w Siemianowickiej Akademii Cyfrowej dobiegły końca!

 

Dzisiaj, w siedzibie Wodociągów Siemianowickich Aqua-Sprint miało miejsce uroczyste podsumowanie projektu pn. "Siemianowicka Akademia Cyfrowa", który realizowany był z Narodowym Bankiem Polskim [Narodowy Bank Polski] w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 

Wszystkim kursantkom i kursantom serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach realizowanych w ramach projektu, życząc jednocześnie dalszych sukcesów w zgłębianiu wiedzy ekonomicznej i cyfrowej!

Równie gorąco dziękujemy naszemu partnerowi - Wodociągom Siemianowickim Aqua-Sprint Sp. z o.o., a także Władzom Miasta Siemianowice Śląskie za wsparcie w realizacji projektu.

Osobne podziękowanie kierujemy do Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego w Katowicach za przekazane materiały dydaktyczne, które rozchodziły się wśród uczestników projektu, jak przysłowiowe świeże bułeczki :)

Naszej Absolwentce - Pani Maryli Japtok, dziękujemy z kolei za podzielenie się z nami swoimi zdjęciami z dzisiejszej uroczystości.