Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Spotkanie z iluzjonistą

 

Świetnie jest spotykać i uczyć się od ludzi pełnych pasji. Do takich bez wątpienia należy Tomasz Kabis sztuka iluzji, który gościł nas dzisiaj w Miasteczku Westernowym Twinpigs w Żorach!


Spotkanie to nie było przypadkowe. Tomek podzielił się z nami wieloma swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Mowa była zarówno o jego działalności społecznej, jak i biznesowej. Dowiedzieliśmy się m.in.: jak prowadzi firmę w branży artystycznej, opartą na sztuce iluzji; co robi w serialu „Szpital”; jak to jest brać udział w „Mam talent”; jakie czyta i poleca książki; kto może do niego dołączyć; nad czym i z kim obecnie pracuje; w jaki sposób pomaga innym; co go motywuje i inspiruje, a także: jak to się wszystko zaczęło i co dla niego jest w życiu najważniejsze.

 

Już niebawem sami będziecie mogli poznać Tomka bliżej. Kto wie – może ktoś z Was, zagra z nim w kolejnym odcinku serialu albo dołączy do jego zespołu…

Tobie Tomku - raz jeszcze serdecznie dziękujemy za niesamowitą otwartość i poświęcony czas!