Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Czwarty i piąty wykład otwarty - inwestycje na giełdzie

 

W czwartek, 2 czerwca, w siedzibie Wodociągów Siemianowickich Aqua – Sprint odbyły się ostatnie wykłady otwarte w ramach projektu pn. Siemianowicka Akademia Cyfrowa.

Prelegent Pan Gabriel Sanok, który na co dzień pracuje jako broker giełdowy, podczas pierwszego wystąpienia wprowadził słuchaczy w podstawowe zagadnienia dotyczące giełdy. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jakie są instrumenty finansowe i jak stać się czynnym uczestnikiem rynku kapitałowego.

Drugi wykład został poświęcony analizie technicznej i analizie finansowej notowanych na giełdzie spółek. Uczestnicy dowiedzieli się, jakie są podstawowe metody analizy i na co należy zwracać uwagę przy zakupie akcji lub innych instrumentów finansowych. Ponadto wykładowca sporo czasu poświęcił na omówienie, jakimi zasadami powinien kierować się inwestor na rynku.

Wszystkim kursantom serdecznie dziękujemy za obecność.