Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Wizyta w Umex - Kowalstwo Artystyczne

 

Dzisiaj mieliśmy wielką przyjemność gościć w firmie o niezwykłej historii – UMEX Kowalstwo Artystyczne z siedzibą w Chorzowie. Za niedługo mija 41 lat od założenia firmy przez Pana Jana Usarek. Nie sposób opisać wszystkiego czego się w trakcie rozmowy nauczyliśmy i dowiedzieliśmy. Po raz pierwszy też, przy tworzeniu relacji, nie wiemy od czego zacząć!

Wśród wielu wskazówek, które otrzymaliśmy - Pan Jan zwracał sporo uwagi na kwestie mające decydujące znaczenie w odnoszeniu sukcesów. Mówił o normach i wartościach, którymi wraz z Synem Mirosławem, kierują się w prowadzonym biznesie. Podawał też liczne źródła motywacji i inspiracji oraz praktyczne przepisy na realizację własnych marzeń!

Krótko mówiąc - Pan Jan dzielił się z nami swoim doświadczeniem. Już niebawem sami będziecie mogli bliżej poznać firmę UMEX Kowalstwo Artystyczne!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy właścicielom za bardzo otwarte i miłe przyjęcie nas w swojej firmie oraz pokazanie warsztatu pracy!