Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Pierwszy piknik za nami

 

Pierwszy piknik przy CAS Chorzów za nami!

Liczba gości przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

 

Podczas imprezy, która odbyła się 20 maja br., wystąpiły m.in. zespoły dziecięce i młodzieżowe ze świetlicy „Romowie Jutra” oraz świetlicy „Chatka”. Było też odlewanie kolorowych mydełek, malowanie kwiatów, malowanie buzi, sadzenie roślinek, malowanie obrazów, bajki „Wiedźmy Beaty” i wiele innych gier i zabaw z nagrodami.

Ponadto uczestnicy mogli zobaczyć wóz strażacki i jego osprzęt oraz grupę chorzowskich motocyklistów. Ważnym elementem pikniku był instruktaż pierwszej pomocy z udziałem superbohatera. Gwoździem programu o godzinie 18.00 był występ Zespołu Bluesowego „Drach”.

Impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu wielu chorzowskich organizacji i instytucji, a nasi „strażnicy ognia” wydali blisko 700 porcji kiełbasek. Były też setki pączków, pajdy z tustym, ogórki, ciasta, napoje i inne frykasy dla dużych i małych.

Wielkie dzięki za dziś i do zobaczenia znów 3 czerwca na Placu Mickiewicza!