Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Akademia Dostępne Finanse

 

Członkowie Zarządu Instytutu Przedsiębiorczości - Bogusława i Arkadiusz Wawreczko - Ambasadorzy Obrotu Bezgotówkowego Narodowego Banku Polskiego, mieli zaszczyt uczestniczyć w gali podsumowującej czteroletni okres realizacji projektu NBP Akademia „Dostępne Finanse”.

Uroczystość miała miejsce 17 maja br. w Pałacu Zamoyskich, w Restauracji i Oranżerii Endorfina Foksal w Warszawie. W trakcie gali poruszano wiele ważnych zagadnień dotyczących m.in. obrotu bezgotówkowego i edukacji ekonomicznej Polaków.

 

Wręczono również nagrody przedstawicielom oddziałów NBP i instytucji współpracujących, którzy odnieśli największe sukcesy w realizacji projektu. Wśród trójki laureatów znalazł się Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiego w Katowicach, który zarówno w kategorii oddziały, jak i pracownicy otrzymał tytuł Najlepszego wśród najlepszych.

 Wizyta w Warszawie i udział w gali dostarczyły wielu miłych i interesujących wrażeń. Serdecznie dziękujemy.