Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Festyny

Przed nami dwie imprezy skierowane do mieszkańców Chorzowa.

 

 

Pierwsza odbędzie się już 20 maja przy Centrum Aktywizacji Społecznej na ulicy Powstańców 70/3. Wspólnie z CAS-em organizują ją zaprzyjaźnione organizacje pozarządowe. My również tam będziemy. W programie festynu „CAS NA PIKNIK”, który rozpocznie się o godzinie 15.30, występy dzieci ze świetlicy „Romowie Jutra” oraz świetlicy „Chatka”, konkursy, zabawy i tańce. Gwoździem programu około godziny 18 będzie występ Zespołu Bluesowego „Drach”.

 

Kolejna impreza – Święto Młodego Chorzowianina – organizowana przez chorzowskie organizacje pozarządowe, odbędzie się 3 czerwca na Placu Mickiewicza. Start o 14.00! W programie wiele atrakcji i kuszące nagrody. Zapraszamy również do udziału w wielkoformatowej grze plenerowej oraz na darmowy poczęstunek. 

Partnerami są: Miasto Chorzów, CEZ Chorzów i Polskie Radio Katowice.