Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

MEDAL W DOWÓD UZNANIA

 

Podczas dzisiejszej gali rozdania nagród, w ramach Programu promocji regionu i twórczości śląskiej w środowisku zintegrowanym „Moja Chwila”, docenione zostały warsztaty komputerowe dla seniorów, prowadzone przez Instytut Przedsiębiorczości, od dłuższego już czasu, w Siemianowicach Śląskich.

W historycznym miejscu, jakim jest Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich, z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta ds. Społecznych - Pani Anny Zasady-Chorab, Wiceprezes Instytutu Przedsiębiorczości - Arkadiusz Wawreczko, odebrał medal w kategorii „Najlepszy Warsztat Społeczny”.

Szczególne podziękowania kierujemy do uczestników zajęć, którzy zgłosili warsztaty do konkursu, a także do jego Organizatora - Śląskiego Stowarzyszenia Kulturalnego Osób Niepełnosprawnych w Siemianowicach Śląskich.

Gratulujemy naszemu Wiceprezesowi oraz pozostałym Laureatom życząc jednocześnie wielu dalszych sukcesów.