Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Wspólna praca to sukces!

 

Tak właśnie jedna z kursantek Akademii skomentowała zajęcia. W drugim tygodniu zajęć grupy zmagały się z edytorem tekstu, ale poza zdobywaniem umiejętności cyfrowych, kursanci docenili także wartość merytoryczną zajęć, którą stanowiły zagadnienia związane z gospodarowaniem budżetem domowym. Uczestnicy przekonują się też o tym, że wspólna praca to sukces, którzy z dnia na dzień coraz sprawniej poruszają się w cyfrowym i ekonomicznym świecie. Ponadto korzystaliśmy z porównywarek i kalkulatorów lokat, kredytów, rocznej stopy procentowej i niezbędnika konsumenckiego. Przygotowywaliśmy pisma ws. odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy. Wywołana została także bardzo burzliwa i ważna dyskusja nt. podejmowania decyzji finansowych mających wpływ na budżet gospodarstwa domowego. Na naszych zajęciach nuda nam nie straszna.