Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Rusza Siemianowicka Akademia Cyfrowa

Rozpoczynamy realizację kolejnego projektu edukacyjnego pn. "Siemianowicka Akademia Cyfrowa" ! Tym razem zapraszamy wszystkich mieszkańców Siemianowic Śląskich z pokolenia 45+ na bezpłatne zajęcia komputerowe. Uczestnicy projektu będą mogli wziąć również udział w atrakcyjnych wykładach otwartych. Każdy z wykładów poświęcony będzie innej tematyce z dziedziny ekonomii, finansów, bankowości i prawa, których szczegóły ustalimy wspólnie z uczestnikami!

Zajęcia, dla łącznie 10-ciu grup, ruszają 22 lutego!
Zapraszamy do zapisywania się pod nr. telefonu: 698 940 780. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia komputerowe i wykłady otwarte odbywać się będą w siedzibie Partnera tj. Wodociągów Siemianowickich Aqua-Sprint Sp. z o.o., przy ul. Świerczewskiego 100 w Siemianowicach Śląskich.

Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.