Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Konkurs

Uprzejmie informujemy, że ogłoszony został konkurs na najlepszy biznesplan dla Uczestników Branickiego Start Up’u w ramach projektu „Branicka Akademia Rozwoju”.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy zapoznać się z krótkim regulaminem zamieszczonym poniżej. Koncepcje biznesowe, które wykreowane zostały w trakcie zajęć, należy opisać w załączonym wzorze biznesplanu i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin na złożenie biznesplanów mija 5 grudnia 2015 roku (sobota) o północy!
Termin na wysłanie prezentacji multimedialnych mija 7 grudnia 2015 roku (poniedziałek)!

 

 

Regulamin konkursu na najlepszy biznesplan w ramach projektu „Branicka Akademia Rozwoju”

1. Do konkursu mogą przystąpić tylko Uczestnicy Branickiego Start Up’u, który realizowany jest w ramach projektu „Branicka Akademia Rozwoju”.

2. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych koncepcji biznesowych.

3. Biznesplany złożone w konkursie mogą być przygotowane indywidualnie lub w maksymalnie 2-osobowych zespołach.

4. Termin na złożenie biznesplanów mija 5 grudnia 2015 roku (sobota) o godz. 24:00.

5. Autorzy biznesplanów zaprezentują swoje pomysły biznesowe. Każdy zespół zobowiązany jest do przygotowania krótkiej prezentacji multimedialnej (maksymalnie 10-cio minutowej), którą wykorzysta w czasie prezentacji swojego pomysłu biznesowego.

6. Oceny biznesplanów i prezentacji dokona 3-osobowa komisja.

7. Wyniki obu ocen zdecydują o przyznaniu miejsc i wyłonieniu laureatów.

8. Autorzy 3 najlepszych biznesplanów i prezentacji pomysłów biznesowych otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci tabletów elektronicznych. Autorzy kolejnych 7 prac otrzymają nagrody książkowe.

Prezentacje multimedialne i ewentualne inne załączniki (tj. np. projekty ulotek, stron www, produktów i innych), z których zespoły będą chciały skorzystać podczas swoich wystąpień również prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 7 grudnia 2015 roku (tj. poniedziałek).

Prezentacje pomysłów biznesowych odbędą się 9 grudnia 2015 roku.

Wszystkim Uczestnikom życzymy owocnej pracy nad biznesplanami, prezentacjami multimedialnymi i ewentualnymi innymi załącznikami, a także powodzenia na prezentacji pomysłu.

Wszelkie zapytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio do prowadzących zajęcia.