Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Pierwsze zajęcia Start Up'u za nami

5 sierpnia w ramach Branickiego Start Up'u ruszyły zajęcia dla pierwszej grupy młodzieżowej. Zaczęliśmy od języka angielskiego w biznesie, a dokładniej od tematu "Job search and application". Uczestnicy zajęć po zapoznaniu się z otrzymanymi materiałami dydaktycznymi przystąpili do nauki poszukiwania pracy i aplikowania na wolne stanowiska w języku angielskim. W tym celu najpierw poznali najczęściej występujące słownictwo związane z tematem zajęć, zapoznali się z kilkoma, zagranicznymi ogłoszeniami o pracę i przygotowali dokumenty aplikacyjne. Następnie rozmawiali m.in. na takie tematy, jak: Where we can look for a job?, What do we have to do in order to apply for a job?, What type of jobs are they and what are the conditions of employment (based on adverts)? What makes people happy at work? i wiele innych.