Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Rekrutacja do BRANICKIEJ AKADEMII ROZWOJU rozpoczęta!

Gmina Branice i Instytut Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają wszystkich Mieszkańców Branic z pokolenia 55+ do skorzystania z oferty BRANICKIEGO E-CENTRUM SENIORA, w ramach którego przygotowaliśmy bogaty program ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH!

 

Poza zdobywaniem nowych umiejętności cyfrowych, w zakresie obsługi komputera i Internetu, zajęcia będą również źródłem sporej dawki informacji ekonomicznych, finansowych i prawnych, których znajomość przydaje się w codziennym życiu.

W ramach zajęć pojawią się m.in. takie tematy, jak: „na co uważać, aby nie dać się oszukać”, „gdzie w razie potrzeby szukać pomocy”, „czy każdy „bank” to bank”, „co zrobić żeby łatwiej nam było związać przysłowiowy „koniec z końcem””, „gdzie w Internecie zasięgnąć fachowej porady z zakresu prawa, finansów i bankowości”, „skąd brać wzory dokumentów - pism, wniosków, podań i umów” oraz „jak sprawdzić czy dana firma albo podmiot istnieje i czy można jej zaufać”.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE!
Informacji o projekcie wypatrujcie też w najbliższym wydaniu INFORMATORA BRANICKIEGO!

Zapisy pod numerem telefonu: 698 940 780
Śpieszcie się - liczba miejsc ograniczona!

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.