Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Rekrutacja do BRANICKIEJ AKADEMII ROZWOJU rozpoczęta!

Jeśli mieszkasz w Branicach, jesteś Uczniem szkoły gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej i chcesz poznać tajniki prowadzenia własnego biznesu - BRANICKI START UP JEST DLA CIEBIE!

 

 

 Weź udział w interaktywnych warsztatach i dowiedz się, jak dostrzegać szanse na rynku i analizować czy podjęcie ryzyka się opłaca, a jeśli myślisz o własnej firmie, ale nie masz konkretnego pomysłu NIE MARTW SIĘ - zastanowimy się nad nim WSPÓLNIE!

Nawet jeśli NIE WIESZ jeszcze, JAKĄ DROGĘ ZAWODOWĄ WYBRAĆ i chciałbyś lepiej poznać swoje mocne i słabe strony oraz zainteresowania i predyspozycje zawodowe – PRZYCHODŹ ŚMIAŁO, Branicki Start Up Ci w tym pomoże!

W START UP’ie, także: PODSZLIFUJESZ język angielski, POZNASZ prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy oraz DOWIESZ SIĘ jak możesz już dziś zadbać o swoją przyszłość finansową.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE!
Liczba miejsc jest ograniczona!

ZAPRASZAMY!
Gmina Branice i Instytut Przedsiębiorczości

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.