Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Relacja ze spotkania z opiekunami

Relacja ze spotkania z opiekunami W czwartek 19 marca o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej nr 5 w Siemianowicach Śl. odbyło się zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci, które uczestniczą w projekcie Ekonomia dla Najmłodszych, realizowanym z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Zebranie poprowadziła prezes Fundacji Pro Gentis Agnieszka Świaczny, organizator zajęć. Pani prezes wyraziła serdeczne podziękowanie dyrektorowi szkoły panu Sebastianowi Hutnemu i innym pedagogom za przyjęcie i pomoc w organizacji przedsięwzięcia, które przybliży uczniom zagadnienia z zakresu ekonomii. Zaznajomiła również rodziców z programem i harmonogramem zajęć.