Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Reklama w firmie

Reklama w firmieUczestnicy projektu Ekonomia dla najmłodszych, tym razem zapoznali się z rolą reklamy w funkcjonowaniu firmy. Poznali jej dobre i złe strony, sposoby reklamowania się, rozpoznawania reklam ukrytych, a przede wszystkim jej oddziaływanie na odbiorcę. Poruszony został temat opłacalności inwestowania w reklamę, czy i kiedy są to dobrze wydane pieniądze. Uczniowie, oprócz rozważań teoretycznych i ćwiczeń na konkretnych przykładach reklam, mieli okazję o zapytać o ten temat jednego ze znanych, lokalnych przedsiębiorców, prowadzącego strzelnicę myśliwską, cieszącą się zainteresowaniem wielu klientów nie tylko z Siemianowic, ale z całego Śląska, co między innymi, jest wynikiem skutecznej reklamy.