Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Czy warto być Eko?

Czy warto być Eko?Miło nam było gościć na dzisiejszych zajęciach przedstawicielkę Narodowego Banku Polskiego Panią Agnieszkę Bigaj, która przyjechała do nas z wizytą by zapytać uczestników jak im się podobają zajęcia i czego się dowiedzieli. Uczestnicy z dużą otwartością podzielili się swoimi opiniami i pochwalili wiedzą jaką zdobyli w czasie zajęć.

Następnie prowadzący podzielił uczestników na grupy i poprosił o zastanowienie się jakie znają metody i jak należy postępować aby oszczędzać energię elektryczną i nie kupować zbędnych rzeczy. Każda z grup opracowała znane im przykłady w formie plakatu.

Po zajęciach dla zainteresowanych odbył się dodatkowy konkurs - Test Wiedzy Ekonomicznej. Wzięło w nim udział 22 uczestników projektu.
Aż 72,73% uczestników testu uzyskało 50 i więcej procent poprawnych odpowiedzi, a w tym 81,82% poprawnie odpowiedziało, czym jest inflacja, a 100% uczestników wie czym jest NBP!

Najlepszy uzyskany wynik z przeprowadzonego testu wynosi 93,93% poprawnych odpowiedzi.