Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Podsumowanie I tury zajęć komputerowych w Gminie Branice

30 marca, w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Branice, odbyło się podsumowanie pierwszej tury zajęć komputerowych dla osób z pokolenia 50+. Wójt Gminy Branice - Sebastian Baca wraz z trenerami kompetencji cyfrowych - Bogusławą Radgowską-Wawreczko i Arkadiuszem Wawreczko, wręczyli wszystkim uczestnikom kursu pamiątkowe dyplomy. Więcej zdjęć z podsumowania znajduje się w galerii. Zajęcia z obsługi komputera i Internetu cieszyły się dużym zainteresowaniem, wśród dorosłych mieszkańców Gminy, dlatego ruszyły zapisy na kolejną edycję kursu. Zajęcia odbywały się w ramach projektu systemowego Polska Cyfrowa Równych Szans, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Realizatorami projektu są: Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenie "Miasta w Internecie" z siedzibą w Tarnowie.