Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Kursy Komputerowe w Gminie Branice

 

W styczniu w Gminie Branice w woj. opolskim uruchomiony został bezpłatny kurs komputerowy na poziomie podstawowym dla osób z pokolenia 50+. Zajęcia prowadzą trenerzy kompetencji cyfrowych, a całość odbywa się w ramach projektu systemowego Polska Cyfrowa Równych Szans, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Realizatorami projektu są: Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenie "Miasta w Internecie" z siedzibą w Tarnowie. W chwili obecnej, w kursie bierze udział ponad 50-ciu mieszkańców Gminy Branice – uruchomionych zostało 5 grup ćwiczeniowych. Zajęcia komputerowe odbywają się w sali komputerowej w Centrum Aktywizacji Społeczno-Gospodarczej w Branicach przy ul. Szpitalnej 20, którą Wójt Gminy zgodził się bezpłatnie udostępnić i za co zarówno trenerzy, jak i Uczestnicy kursu serdecznie dziękują.