Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Kursy komputerowe w Wodociągach Siemianowickich "Aqua Sprint"

 

Bezpłatne kursy komputerowe – w ramach projektu systemowego Polska Cyfrowa Równych Szans - dla osób z pokolenia 50+ odbywają się także w Siemianowicach Śląskich. Zajęcia prowadzone są w sali konferencyjnej w siedzibie Wodociągów Siemianowickich „Aqua Sprint” przy ul. Świerczewskiego 100, którą Prezes Zarządu zgodził się bezpłatnie udostępnić i za co zarówno trener jak i Uczestnicy kursu serdecznie dziękują.

W chwili obecnej, w kursie bierze udział ponad 40-stu mieszkańców Siemianowic Śląskich, a od 10 lutego 2015r. trwać będą zapisy do 10-ciu nowych grup zajęciowych na które serdecznie zapraszamy!
Zapisów na kurs w Siemianowicach  można dokonywać pod numerem telefonu: 698 940 780.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Realizatorami projektu są: Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenie "Miasta w Internecie" z siedzibą w Tarnowie.