Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Razem możemy więcej!

 

Dobiegły końca prace przy budowie plaży w Sołectwie Dzierżkowice w Gminie Branice w woj. opolskim. Cytując za Sołtysem Dzierżkowic: "Andrzej M. i Mariusz K - mieszkańcy Sołectwa z myślą o swoich potomkach, spojrzeli na rzekę, pomarzyli, podzielili się pomysłem o reaktywacji plaży, i ...... z pomocą Opolskiego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz środkach z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, a przede wszystkim mieszkańców, ich pracą fizyczną, natchnieniem duchowym, stworzyli, dla siebie, i wszystkich chętnych z okolic bliższych i dalszych plażę w Sołectwie". Osób zaangażowanych w budowę plaży było wiele - zarówno tych młodych, jak i młodszych :) Efekt końcowy ... sami możecie ocenić.
Na plaży: Prezes i Wiceprezes Instytutu - dobrze, że z tej odległości mało widoczne :)