Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Klub Młodego Przedsiębiorcy

 

Minął pierwszy tydzień realizacji projektu Klub Młodego Przedsiębiorcy. W tym czasie Uczestnicy wykreowali własne ścieżki kariery zawodowej, jedna z grup poznała prawa i obowiązki pracodawcy - przy okazji zwiedzając przedsiębiorstwo - Wodociągi Siemianowickie "Aqua Sprint" Sp. z o.o., a druga zaczęła zgłębiać tajniki rachunkowości. W przyszłym tygodniu druga część Uczestników wybierze się na wycieczkę studialną, na której zapozna się z prawami i obowiązkami pracodawcy. Rozpoczniemy również temat Zarządzanie sobą i Autoprezentacja. Zapraszamy do odwiedzania strony projektu klubtg.pl gdzie na bieżąco relacjonowane będą zmagania Młodych Przedsiębiorców z kolejnymi zagadnieniami :)

 

 
Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.