Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Ruszył Klub Młodego Przedsiębiorcy

Miło nam poinformować, że wraz z partnerem, Zespołem Szkół Budowlano – Architektonicznych w Tarnowskich Górach, dnia 1 października br. rozpoczęliśmy realizację projektu pn. „Klub Młodego Przedsiębiorcy”.
Projekt powstał z myślą o uczniach ZSBA, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania biznesowe i praktycznie przygotować się do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Uczestnicy projektu nabędą wiedzę i umiejętności m.in. w zakresie kreowania pomysłów biznesowych, tworzenia biznes planów, przepisów podatkowych, podstaw księgowości w przedsiębiorstwie oraz rejestracji działalności gospodarczej.

Zajęcia w ramach Klubu prowadzone będą w oparciu o metodę moderacji wizualnej, a główny nacisk położony będzie na ćwiczenie umiejętności praktycznych i samodzielne rozwiązywanie problemów.

Ponadto w ramach zajęć uczestnicy przygotują biznes plany własnych działalności gospodarczych, które wezmą udział w konkursie i za które zostaną przyznane nagrody rzeczowe. Wszystkie pomysły biznesowe zostaną zaprezentowane podczas Finału konkursu z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych przygotowanych przez Uczestników.

 Zapraszamy także do odwiedzania strony internetowej projektu: www.klubtg.pl,  która jest na bieżąco aktualizowana i na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące Klubu Młodego Przedsiębiorcy.

 

 

 
Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.