Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Sylwetki wielkich: Bill Gates i Marek Dziubiński

Przysłowie mówi "dobry przykład jest najlepsza nauką". Inspirowani tą przesłanką chcemy zainteresować Państwa dwiema sylwetkami wielkich postaci. Pierwsza z nich to znany prawie wszystkim - Amerykanin Bill Gates.

Zdjęcie i tekst: gazetaprawna.pl

Drugi to Polak Marek Dziubiński - "założyciel Medicalgorithmics, którego pasją od zawsze były techniki cyfrowego przetwarzania dźwięku. Temat zgłębiał najpierw na studiach, a potem przekuł w biznes. Nie od razu odnalazł jednak swoją niszę. Medicalgorithmics to jedna z niewielu polskich spółek, którym udało się odnieść sukces na amerykańskim rynku."

Zdjęcie i tekst: interaktywnie.com
Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu pn. "Ręka na pulskie": http://tvn24bis.pl/wideo-archiwum,1/reka-na-pulsie,341478.html

Naprawdę warto przeczytać i naśladować.