Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish

Artykuły

Czym jest przedsiębiorczość?

Często uciekamy od tego słowa - kojarząc je z czymś niewyobrażalnie ciężkim do ogarnięcia. Często też myślimy, że jest to pojęcie stricte związane z prowadzeniem biznesu. Tymczasem pojęcie "przedsiębiorczość" można by opisać ludzkim językiem. Pod pojęciem tym kryje się bowiem każda aktywność. Dla przykładu to, że wychodzimy codziennie rano z domu, a wcześniej odpowiednio się przygotowujemy też możemy zaliczyć jako przedsiębiorczość właśnie.

Oczywiście jest to bardzo duże uproszczenie. Chodzi o to aby każdy z nas był aktywny przez całe swoje życie i wykorzystywał szanse, które stają na jego drodze. By czerpał z pozytywnych aspektów życia. By starał się iść cały czas do przodu. Po prostu bądźmy AKTYWNI!

Arkadiusz Wawreczko