Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polish Arabic Chinese (Simplified) Czech Danish Dutch English French German Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Russian Swedish
slide

Witamy na stronie Instytutu Przedsiębiorczości!

Zapraszamy również do odwiedzin na Facebook'u. ...

Ekonomia dla najmłodszych

 Ekonomia dla najmłodszychFundacja Pro Gentis zorganizowała dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Siemianowicach Śląskich – klasy IV-VI – bezpłatne zajęcia z zakresu ekonomii. Będą się one odbywać w projekcie realizowanym z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Tytuł projektu to: „Ekonomia dla najmłodszych”. Partnerem projektu jest Szkoła Podstawowa nr 5 w Siemianowicach Śląskich oraz Instytut Przedsiębiorczości z Chorzowa. Uczestnicy projektu nabędą wiedzę i umiejętności m.in. w zakresie funkcjonowania Narodowego Banku Polskiego, racjonalnego gospodarowania budżetem domowym, ekologii oraz bycia przedsiębiorczym.
Zajęcia prowadzone będą w oparciu o metody wizualne, a główny nacisk zostanie położony na ćwiczenie umiejętności praktycznych i samodzielne rozwiązywanie problemów.
Ponadto zostanie przeprowadzony konkurs plastyczny: „Ja i moje oszczędności”. Zadaniem Uczestników będzie graficzne przedstawienie siebie, jako osoby, która wie, że oszczędzanie już od najmłodszych lat jest potrzebne i praktyczne oraz, że dobre nawyki finansowe procentują w przyszłości. Za najlepsze prace konkursowe przyznane zostaną nagrody rzeczowe.
Zachęcamy uczniów klas IV do VI do wzięcia udziału w projekcie. W tym celu prosimy pobrać i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.


Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy
Regulamin udziału w projekcie

 

 

 

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej

Kontakt

Instytut Przedsiębiorczości
ul. Powstańców 70/3
41-500 Chorzów

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook: www.facebook.pl/instytutprzedsiebiorczosci
tel. +48 698 940 780, +48 608 065 673

Nr konta: 65 2030 0045 1110 0000 0272 1240
BANK BGŻ PNB Paribas S.A.

NIP: 6272735687
REGON: 243304855   

KRS: 0000467519